what going on?
The Stray

The Stray

One dog can change everything. Oct. 06, 2017 US. 92 Min.
Your rating: 0
1 1 vote

Video trailer

Director

Mitch Davis
Director

Cast

Sarah Lancaster isMichelle Davis
Michelle Davis
Michael Cassidy isMitch Davis
Mitch Davis
Connor Corum isChristian Davis
Christian Davis
Jacque Gray isMisty Davis
Misty Davis
Angella Joy isCreative Executive
Creative Executive
Enoch Ellis isClark LaCouture
Clark LaCouture
Parker Davis isPizza Guy Judd
Pizza Guy Judd

Synopsis

Një baba i ri merr djalin e tij nëntëvjeçar, qenin e familjes dhe dy shokë të djalit të tij
për kamping në malet e Kolorados, por që të pestë goditen nga rrufeja.

The Stray
Original title The Stray
TMDb Rating 7.7 3 votes

Similar titles

Racer and the Jailbird
Wonder Wheel
V.I.P.
Easy Money
West of Her
Trespass
Fifty Shades Freed
The Nile Hilton Incident
Darkest Hour
Irreplaceable You
A Man Called Ove
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri