what going on?
The November Man

The November Man

A Spy is Never Out of the Game Aug. 27, 2014 USA, UK R
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Synopsis

Ish agjenti i CIA-s, Peter Devereaux thirret në një mision që shumë shpejt do të shndërrohet në një cështje personale. Por ky mision do të bëhet edhe më i ndërlikuar me përfshirjen e dy superfuqive, Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Rusisë.

The November Man
The November Man
The November Man
The November Man
The November Man
The November Man
The November Man
The November Man
The November Man
The November Man
Original title The November Man
IMDb Rating 6.3 50,413 votes
TMDb Rating 5.9 460 votes

Similar titles

Shanghai Noon
Addicted
The Lord of the Rings: The Two Towers
Master of the Drunken Fist: Beggar So (2016)
Jumanji: Welcome to the Jungle
Valerian and the City of a Thousand Planets
The King
Ritual
In a Valley of Violence (2016)
Kung Fu Jungle
Kidnapping Mr. Heineken
Vampire Academy