what going on?
The Mortal Instruments: City of Bones

The Mortal Instruments: City of Bones

You have been chosen Aug. 21, 2013 130 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Director

Harald Zwart
Director

Cast

Lily Collins isClary Fray
Clary Fray
Kevin Zegers isAlec Lightwood
Alec Lightwood
Jemima West isIsabelle Lightwood
Isabelle Lightwood
Robert Sheehan isSimon Lewis
Simon Lewis
Lena Headey isJocelyn Fray
Jocelyn Fray
Jared Harris isHodge Starkweather
Hodge Starkweather
Aidan Turner isLuke Garroway
Luke Garroway
Godfrey Gao isMagnus Bane
Magnus Bane

Synopsis

Kur mamaja e saj zhduket, Kleri Frei mëson se e ka prejardhjen nga një brez luftëtarësh që mbrojnë botën tonë nga demonët. Ajo bashkon forcat me të tjerët si ajo dhe niset për në Nju Jorkun tjetër të quajtur Bota e errët.

The Mortal Instruments: City of Bones
The Mortal Instruments: City of Bones
The Mortal Instruments: City of Bones
The Mortal Instruments: City of Bones
The Mortal Instruments: City of Bones
The Mortal Instruments: City of Bones
The Mortal Instruments: City of Bones
The Mortal Instruments: City of Bones
The Mortal Instruments: City of Bones
The Mortal Instruments: City of Bones
Original title The Mortal Instruments: City of Bones
TMDb Rating 6.2 1906 votes

Similar titles

6 Ways to Sundown
Unbreakable
Passengers (2016)
Jack and the Cuckoo-Clock Heart
The Dragonphoenix Chronicles: Indomitable
Trolls Holiday
Stake Land (2010)
End of a Gun (2016)
Initial D (2005)
Badrinath Ki Dulhania
Cobra
Calculator