what going on?
The Loft

The Loft

The right place to do wrong. Oct. 14, 2014 Belgium, USA R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Director

Cast

Synopsis

Pesë burra të martuar vendosin të ndajnë bashkë një apartament në çati, një vend ku mund të mbajnë lidhjet e fshehta dhe të plotësojnë fantazitë e tyre më të thella. Por, fantazia kthehet në një makth kur zbulojnë në papafingo trupin e pajetë të një vajze të panjohur, dhe kuptojnë që është i përfshirë një nga grupi.

The Loft
The Loft
The Loft
The Loft
The Loft
The Loft
The Loft
The Loft
Original title The Loft
IMDb Rating 6.3 34,426 votes
TMDb Rating 6.4 269 votes

Similar titles

Saheb Bibi Golaam (2016)
Vengeance (2009)
Into the Storm
In Order of Disappearance
Toro
Snowden (2016)
Daybreakers
Stonehearst Asylum (2014)
Odd Thomas
Dabbe: Bir cin vakasi
Dogville (2003)
The Purge: Anarchy