what going on?
The Last Exorcism Part II

The Last Exorcism Part II

The second coming Feb. 28, 2013 France, USA 88 Min. PG-13
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Synopsis

Duke vazhduar aty ku filmi i fundit mbaroi, Nel Suitzer gjendet e tmerruar dhe e vetme ne Luizianen rurale. E kthyer ne sigurine relative te Nju Orlinsit, Nela kupton se nuk po arrin te kujtoje pjese te tera te muajve te fundit, pervec faktit se eshte e mbijetuara e fundit nga pjesetaret e familjes se saj. Sapo Nela fillon procesin e veshtire te nisjes se nje jete te re, forca djallezore qe dikur e kishte pushtuar eshte kthyer me plane te tjera te tmerrshme qe do te thone se eksorcizmi i saj i fundit ishte vetem fillimi.

The Last Exorcism Part II
The Last Exorcism Part II
The Last Exorcism Part II
The Last Exorcism Part II
The Last Exorcism Part II
The Last Exorcism Part II
The Last Exorcism Part II
The Last Exorcism Part II
Original title The Last Exorcism Part II
IMDb Rating 4.0 13,873 votes
TMDb Rating 4.5 158 votes

Similar titles

Saheb Bibi Golaam (2016)
Everly
Temple
xXx: Return of Xander Cage (2017)
mother!
Ronin (1998)
Hitman: Agent 47
Cobra
Seven Psychopaths
Killing Season
The Commuter
Machete Kills