Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Loading...
click on ad to close
HD 765 Views
The Infiltrator

The Infiltrator

Historia e vërtetë e një te infiltruari në trafikimin dhe pastrimin e parave nga karteli i drogës së Pablo Eskobarit. Jul. 13, 2016 (UK) 127 Min. R
Your rating: 0
8.7 3 votes

Video trailer

Foto

Director

Brad Furman
Director

Cast

Diane Kruger isKathy Ertz
Kathy Ertz
John Leguizamo isEmir Abreu
Emir Abreu
Bryan Cranston isRobert Mazur
Robert Mazur
Benjamin Bratt isRoberto Alcaino
Roberto Alcaino
Amy Ryan isBonni Tischler
Bonni Tischler
Elena Anaya isGloria Alcaino
Gloria Alcaino
Art Malik isAkbar Bilgrami
Akbar Bilgrami

Synopsis

Historia e vërtetë e një te infiltruari në trafikimin dhe pastrimin e parave nga karteli i drogës së Pablo Eskobarit.

Loading...
Titulli origjinal The Infiltrator
IMDb Rating 7.3 3,109 votes
TMDb Rating 5.2 69 votes
Open