The Drop

The Drop

Sep. 12, 2014 USA 106 Min. R
Your rating: 0
5 1 vote

Video trailer

Synopsis

Bob Saginovski e gjen veten në mes të një grabitjeje të shkuar keq dhe përfshihet në një hetim i cili gërrmon thellë në të kaluarën e lagjes ku miqtë, familjet dhe armiqtë punojnë të gjithë së bashku për të nxjerrë bukën e gojës.

The Drop
The Drop
The Drop
The Drop
The Drop
The Drop
The Drop
The Drop
The Drop
The Drop
Original title The Drop
IMDb Rating 7.1 106,913 votes
TMDb Rating 6.6 555 votes

Similar titles

Hollow in the Land
Kidnapping Mr. Heineken
La La Land (2016)
Fifty Shades Darker (2017)
Bad Boys
The Mine (2016)
I.D.
Goal! III: Taking On The World
Toro
Shut In (2016)
Ask Me Anything
Transcendence