what going on?
Straight Outta Compton

Straight Outta Compton

The Story of N.W.A. Aug. 13, 2015 USA R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Synopsis

Një grup i ri hip-hop-i del nga rrugët e rrezikshme të Compton-it në Los Angeles, Californi, të quajtur NWA. Në mesin e viteve 1980 ata e revolucionarizuan kulturën Hip Hop me muzikën dhe tekstet e tyre.

Straight Outta Compton
Straight Outta Compton
Straight Outta Compton
Straight Outta Compton
Straight Outta Compton
Straight Outta Compton
Straight Outta Compton
Original title Straight Outta Compton
IMDb Rating 7.9 122,209 votes
TMDb Rating 7.7 834 votes

Similar titles

Magic Mike XXL
The Heir Apparent: Largo Winch
Gangs of New York
7 Cases
Ae Dil Hai Mushkil
Passengers (2016)
War of the Arrows (2011)
P.S. I Love You (2007)
Traffic
Zodiac
United 93
Goal! III: Taking On The World