what going on?
Stoker

Stoker

Innocence Ends. Feb. 28, 2013 UK 99 Min. R
Your rating: 0
7 3 votes

Video trailer

Director

Cast

Mia Wasikowska isIndia Stoker
India Stoker
Matthew Goode isCharlie Stoker
Charlie Stoker
Dermot Mulroney isRichard Stoker
Richard Stoker
Jacki Weaver isAunt Gwendolyn '
Aunt Gwendolyn '
Lucas Till isChris Pitts
Chris Pitts
Alden Ehrenreich isWhip Taylor
Whip Taylor
Phyllis Somerville isMrs. McGarrick
Mrs. McGarrick
Ralph Brown isSheriff Howard
Sheriff Howard
Judith Godrèche isDoctor Jacquin
Doctor Jacquin

Synopsis

Pasi babai i Indisë vdes në një aksident automobilistik, xhaxhai i saj Çarli, i cili ajo nuk ka ditur kurrë që ekzistonte, vjen të jetojë me të dhe mamanë e saj të paqëndrueshme emocionalisht. Menjëherë pas mbërritjes së tij, ajo fillon të dyshojë se ky njeri joshës dhe misterioz ka qëllime të tjera, por në vend që të ndihet e zemëruar ose e frikësuar, kjo vajzë pa shokë sa vjen e magjepset më shumë prej tij.

Stoker
Stoker
Stoker
Stoker
Stoker
Stoker
Stoker
Original title Stoker
IMDb Rating 6.8 90,116 votes
TMDb Rating 6.5 845 votes

Similar titles

Badrinath Ki Dulhania
Hollow in the Land
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi
Stonehearst Asylum (2014)
The Voyeur
Live by Night
Metro
The Godfather
The Fate of the Furious
Troll Hunter
Kill the Messenger
Underworld Blood Wars (2016)