what going on?
State Property (2002)

State Property (2002)

Jan. 18, 2002 USA 88 Min. R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Director

Cast

Synopsis

Për të arritur Ëndrrën Amerikane dhe pushtetin, Binsi me bandën e tij, pushtojnë qytetin duke bere masakra. Por a do t’ia arrije ai te gjeje një zgjidhje kur has vështirësi me bande e te Paprekshmit (Jay-Z)? Shikoni filmin për më tepër…

State Property (2002)
State Property (2002)
Original title State Property
IMDb Rating 4.3 1,663 votes
TMDb Rating 4 7 votes

Similar titles

The Hollow Point (2016)
The Longest Ride
The Incredible Hulk
Panfilov’s 28 Men
Aatma
Antigang (2015)
Fences
Hyena Road
Toro
At the End of the Tunnel
Hansel & Gretel: Witch Hunters
Copenhagen