what going on?
Spud

Spud

Dec. 03, 2010 South Africa N/A
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Director

Cast

Tom Burne isVern '
Vern '
Josh Goddard isCharlie '
Charlie '
Byron Langley isSimon Brown
Simon Brown
Tanit Phoenix isEve - Mrs. Wilson
Eve - Mrs. Wilson
Jason Cope isSparerib - Mr. Wilson
Sparerib - Mr. Wilson

Synopsis

Dy evente të mëdha kanë për të ndodhur: do të lirohet Nelson Mandela dhe eventi më i rëndësishëm, Xhon Milton do të nisë vitin e parë në një kolegj elitar për djem.

Spud
Original title Spud
IMDb Rating 6.7 2,083 votes
TMDb Rating 7.2 5 votes

Similar titles

Zodiac
The Transfiguration
World War Z
Ghajini
Rebel in the Rye
Neighbors 2: Sorority Rising
Exodus: Gods and Kings
Salyut 7
Initial D (2005)
Phantom Detective (2016)
Green Street Hooligans 2
War of the Arrows (2011)