Spud 2: The Madness Continues

Spud 2: The Madness Continues

Jun. 06, 2013 South Africa N/A
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Synopsis

Xhoni sapo ka mbush 15 vjeç dhe do te rikthehet në shkollë, ku e presin shokët e tij. Së bashku, të çmendurit do kalojnë peripeci të papara e të paharrueshme këtë vit shkollor.

Spud 2: The Madness Continues
Original title Spud 2: The Madness Continues
IMDb Rating 6.3 833 votes
TMDb Rating 7.1 4 votes

Similar titles

Exodus: Gods and Kings
Eklavya: The Royal Guard (2007)
The Imitation Game
Hunt for the Wilderpeople (2016)
Goal!: The Dream Begins
The Bling Ring
Braveheart
Confessions of a Brazilian Call Girl
Zookeeper
The Accidental Spy (2001)
Three Steps Above Heaven
Kabul Express (2006)