what going on?
Son of a Gun

Son of a Gun

Everyone gets what they deserve Oct. 16, 2014 Australia, UK, Canada 108 Min. R
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Synopsis

I arrestuar për një krim të vogël, një 19 vjeçar do të mësojë se si është jeta në burg. Xhesi do ta gjejë veten shumë shpejt nën mbrojtjen e një krimineli me famë, Brendan Linç. Xhesi dukej i lumtur por mesa duket Brendan dhe banda e tij kishin plane të tjera për të.

Son of a Gun
Son of a Gun
Son of a Gun
Son of a Gun
Son of a Gun
Son of a Gun
Son of a Gun
Son of a Gun
Son of a Gun
Son of a Gun
Original title Son of a Gun
IMDb Rating 6.5 19,029 votes
TMDb Rating 6.2 178 votes

Similar titles

Maze Runner: The Scorch Trials
Black Swan
Tokyo Ghoul
Eklavya: The Royal Guard (2007)
Dog Eat Dog (2016)
Child 44
Spy
The Fate of the Furious
Predators
The King
Crouching Tiger, Hidden Dragon
Hell or High Water (2016)