Snatch

Snatch

Stealin' Stones and Breakin' Bones. Sep. 01, 2000 UK, USA R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Director

Guy Ritchie
Director

Cast

Brad Pitt isMickey O'
Mickey O'
Vinnie Jones isBullet Tooth Tony
Bullet Tooth Tony
Dennis Farina isAbraham '
Abraham '
Benicio del Toro isFranky Four Fingers
Franky Four Fingers
Alan Ford isBrick Top Polford
Brick Top Polford
Robbie Gee isVincent
Vincent

Synopsis

Organizatorë të paskrupullt të boksit ilegal, bastexhinj të dhunshëm, një gangster rus, grabitës të paaftë amatorë dhe një argjendar gjoja çifut luftojnë për të gjetur një diamant të vjedhur tepër të çmuar.

Snatch
Snatch
Snatch
Snatch
Snatch
Snatch
Snatch
Snatch
Snatch
Snatch
Original title Snatch
IMDb Rating 8.3 603,927 votes
TMDb Rating 7.5 1824 votes

Similar titles

Son of a Gun
The Loft
Revenge of the Green Dragons
Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid
End of a Gun (2016)
Killing Season
London Has Fallen
Sinister
The Cloverfield Paradox
Kill the Messenger
Vengeance (2009)
Ain’t Them Bodies Saints (2013)