what going on?
Skin Trade

Skin Trade

Two Cops. One Mission. No Mercy. Nov. 07, 2014 Thailand, Canada, USA R
Your rating: 0
3 1 vote

Video trailer

Director

Cast

Dolph Lundgren isNick Cassidy
Nick Cassidy
Tony Jaa isTony Vitayakul
Tony Vitayakul
Ron Perlman isViktor Dragovic
Viktor Dragovic
Peter Weller isCostello
Costello
Tasya Teles isRosa Cassidy
Rosa Cassidy

Synopsis

Pasi familja e tij vritet nga një gangster serb, agjenti i Policisë së Nju Jorkut, Nik (Dolph Lundgren) në bashkëpunim me një agjent tajlandez (Tony Jaa) shkojnë në Azinë juglindore për t’u hakmarrur dhe për të shkatërruar trafikun e qënieve njerëzore.

Skin Trade
Skin Trade
Skin Trade
Skin Trade
Skin Trade
Skin Trade
Skin Trade
Skin Trade
Original title Skin Trade
IMDb Rating 5.7 5,333 votes
TMDb Rating 5.7 31 votes

Similar titles

American Sniper
Chappie
Armour of God
Defective
Descendants 2
8 Mile (2002)
Dear John
Flight
Sugar Mountain (2016)
Now You See Me 2
The Legend of Barney Thomson (2015)
Everly