what going on?
Sex and Lucia (2001) +18

Sex and Lucia (2001) +18

Aug. 24, 2001 Spain, France 128 Min. R
Your rating: 0
9 1 vote

Video trailer

Director

Julio Médem
Director

Cast

Synopsis

Jetėt e disa personave takohen nė njė ishull tė izoluar. Tė gjithė bashkohen nė novelėn e njė autori, i cili nuk zgjidh dot lidhjen e ngatėrruar qė ka bėrė midis novelės dhe jetės sė tij personale.

Sex and Lucia (2001) +18
Sex and Lucia (2001) +18
Sex and Lucia (2001) +18
Sex and Lucia (2001) +18
Sex and Lucia (2001) +18
Sex and Lucia (2001) +18
Sex and Lucia (2001) +18
Original title Lucía y el sexo
IMDb Rating 7.2 30,134 votes
TMDb Rating 6.4 73 votes

Similar titles

Don’t Think Twice (2016)
Run Raja Run (2014)
Mr. Church (2016)
White Lily
Braveheart
Goal!: The Dream Begins
Dil Ka Rishta
Blade of the Immortal
Freak Show
Dead Like Me: Life After Death
Straight Outta Compton
Faults