Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Loading...
click on ad to close
HD 219 Views
Saw VI

Saw VI

The Game Has Come Full Circle Oct. 22, 2009 (Canada, USA, UK, Australia) 90 Min. R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Synopsis

Agjenti Special Strahm ka vdekur dhe Dedektivi Hofman del në pah që është pasuesi i pasfiduar i trashëgimisë së Xhigso. Megjithatë, kur FBI-ja i afrohet Hofmanit, ai është i detyruar të vërë në lëvizje një lojë, dhe plani i madh i Xhigso më në fund kuptohet.

Loading...
Titulli origjinal Saw VI
IMDb Rating 6.0 77,432 votes
TMDb Rating 5.8 364 votes
Open