what going on?
Run Raja Run (2014)

Run Raja Run (2014)

Aug. 01, 2014 India 156 Min. N/A
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Synopsis

Nje oficer policie qe eshte perfshire ne nje mashtrim nga kolegu i tij perfundon ne burg.Djali i tij dhe nje shok mundohen qe te hakmerren per te.

Run Raja Run (2014)
Run Raja Run (2014)
Original title Run Raja Run
IMDb Rating 7.5 766 votes
TMDb Rating 6 1 votes

Similar titles

Don Jon
Bridget Jones’s Baby (2016)
Sand Castle
The Fate of the Furious
Lie with Me (2005)
Nëntori i dytë (1982)
The Count of Monte Cristo (2002)
Bad Boys
Legend of the Fist: The Return of Chen Zhen (2010)
The Last: Naruto the Movie
Point Break
The Reckoning