Run All Night

Run All Night

No sin goes unpunished Mar. 11, 2015 USA R
Your rating: 0
9.5 2 votes

Video trailer

Director

Cast

Liam Neeson isJimmy Conlon
Jimmy Conlon
Ed Harris isShawn Maguire
Shawn Maguire
Joel Kinnaman isMike Conlon
Mike Conlon
Boyd Holbrook isDanny Maguire
Danny Maguire
Bruce McGill isPat Mullen
Pat Mullen
Lois Smith isMargaret Conlon
Margaret Conlon
Common isMr. Price
Mr. Price
Beau Knapp isKenan Boyle
Kenan Boyle

Synopsis

Krimineli dhe vrasësi me pagesë Xhimi Konlon ka një natë kohë për të gjetur se ndaj kujt është besnik: ndaj djalit të tij Majk, jeta e të cilit është në rrezik, apo ndaj mikut të tij të vjetër, bosit të krimit Shon Meguair, i cili do që Majk të paguajë për vdekjen e djalit të tij.

Run All Night
Run All Night
Run All Night
Run All Night
Run All Night
Run All Night
Run All Night
Run All Night
Run All Night
Run All Night
Original title Run All Night
IMDb Rating 6.8 17521 votes
TMDb Rating 6.3 766 votes

Similar titles

War Story
Professor Marston and the Wonder Women
Three Steps Above Heaven
My Soul to Take (2010)
Interstellar
The Magnificent Seven (2016)
Salyut 7
Goal!: The Dream Begins
Ride Along 2
From Mexico With Love
The Birth of a Nation (2016)
Before We Go