what going on?
click on ad to close
Ronin (1998)

Ronin (1998)

Your ally could become your enemy. Sep. 12, 1998 UK, France, USA 122 Min. R
Your rating: 0
9.5 2 votes

Video trailer

Director

Cast

Synopsis

Një ish-agjent informativ i SHBA-ve vihet në ndjekje të një pakoje të mistershme që kërkohet nga Irlandezët dhe Rusët…

Ronin (1998)
Ronin (1998)
Ronin (1998)
Ronin (1998)
Ronin (1998)
Ronin (1998)
Ronin (1998)
Ronin (1998)
Ronin (1998)
Ronin (1998)
Original title Ronin
IMDb Rating 7.3 147,910 votes
TMDb Rating 6.6 363 votes

Similar titles

Doctor Strange (2016)
Hard Target 2
Frozen Fever
Berserk: The Golden Age Arc 1 – The Egg of the King
The Hunger Games: Catching Fire
G.I. Joe: The Rise of Cobra
Railroad Tigers
We’re the Millers
Rush
Asterix at the Olympic Games (2008)
Olympus Has Fallen
Aambala (2015)