Reach Me

Reach Me

There's no stopping someone who will stop at nothing! Mar. 14, 2014 USA 95 Min. PG-13
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Synopsis

Një libër motivues i shkruar nga një njeri misterioz shpejt fiton popullaritet, duke inspiruar një grup njerëzish që përfshijnë një gazetar, redaktorin e tij, një ish të burgosur, një manjat hip-hopi, një aktor dhe një polic sekret që të ri-vlerësojnë zgjedhjet dhe vendimet e tyre, duke u përballur me frikat e tyre dhe shpresën për të krijuar një jetë pozitive.

Reach Me
Reach Me
Reach Me
Reach Me
Reach Me
Reach Me
Reach Me
Reach Me
Original title Reach Me
IMDb Rating 4.9 1,792 votes
TMDb Rating 4.9 22 votes

Similar titles

Atonement (2007)
5 Days of War
The Mortal Instruments: City of Bones
High Strung
The Best of Me
Lie with Me (2005)
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi
Nëntori i dytë (1982)
Rurouni Kenshin: Kyoto Inferno
Edge of Darkness (2010)
Agora (2009)
Cinderella