Ragnarok (2013)

Ragnarok (2013)

Oct. 20, 2018 Norway PG-13
Your rating: 0
6.5 2 votes

Video trailer

Director

Director

Cast

Synopsis

Botët e lashta dhe moderne përplasen kur arkeologu Sigurd Svendsen gjen kuptimin e vërtetë të Runeve sekrete që gjenden në anijen Oseberg.

IMDb Rating 6.0 4070 votes
TMDb Rating 0.877551020408 votes

Similar titles