what going on?
Porto

Porto

Sep. 14, 2017 PL. PT. FR. US. 75 Min.
Your rating: 0
2 1 vote

Video trailer

Director

Gabe Klinger
Director

Cast

Lucie Lucas isMati Vargnier
Mati Vargnier
Anton Yelchin isJake Kleeman
Jake Kleeman
Paulo Calatré isJoão Monteiro Oliveira
João Monteiro Oliveira

Synopsis

Xhejk dhe Mati janë dy të huaj në Porto që kanë përjetuar një lidhje delikate. Momentet e përjetuara nga ata mbeten një mister, teksa ata rijetojnë natën e tyre më të bukur duke u përballur me pasojat e kohës.

Porto
Porto
Porto
Porto
Porto
Porto
Porto
Original title Porto
TMDb Rating 6.6 7 votes

Similar titles