what going on?
click on ad to close
Passengers (2016)

Passengers (2016)

There is a reason they woke up Dec. 21, 2016 USA 116 Min. PG-13
Your rating: 0
7.9 27 votes

Video trailer

Director

Cast

Chris Pratt isJim Preston
Jim Preston
Andy García isCaptain Norris
Captain Norris
Kimberly Battista isJr Officer Fitzgerald
Jr Officer Fitzgerald
Jamie Soricelli isSpace Cruise Passenger
Space Cruise Passenger
Julee Cerda isInstructor
Instructor

Synopsis

Një anije kozmike që po udhëton drejt një planeti koloni të largët dhe po transporton mijëra njerëz ka një mosfunksionim në dhomat e gjumit. Si rezultat, dy udhëtarë zgjohen 90 vite përpara.

Passengers (2016)
Passengers (2016)
Passengers (2016)
Passengers (2016)
Passengers (2016)
Passengers (2016)
Passengers (2016)
Passengers (2016)
Original title Passengers
IMDb Rating N/A N/A votes
TMDb Rating 5.6 102 votes

Similar titles

Being Charlie (2015)
Everything Must Go
Anonymous a.k.a Hacker (2016)
Bad Boys II
Monamour
Love Is All You Need? (2016)
Jumanji
Shut In (2016)
Babylon A.D.
Fighter In The Wind
M.S. Dhoni: The Untold Story (2016)
The Birth of a Nation (2016)