what going on?
One Day

One Day

Twenty years. Two people. Mar. 02, 2011 USA, UK 107 Min. PG-13
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Synopsis

Pasi kalojne naten e diplomit se bashku Dexter dhe Em, ata takohen cdo vit Ne te njejtin vend per te pare se deri ku kane arritur me jetet e tyre. Ata Ndonjehere jane bashke, dhe ndonjehere jo, po ne kete dite…!

One Day
One Day
One Day
One Day
One Day
One Day
One Day
One Day
Original title One Day
IMDb Rating 7.0 106,877 votes
TMDb Rating 6.9 533 votes

Similar titles

Live by Night
War Story
The Dressmaker
Headshot
The Marine (2006)
The Fault in Our Stars
Hitman
Thank You for Your Service
The Handmaiden
Suntan
Kaabil
People Like Us