what going on?
Northmen: A Viking Saga

Northmen: A Viking Saga

There's No Time To Bleed Sep. 27, 2014 Switzerland, Germany, South Africa 97 Min. R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Synopsis

Të grabitur nga vetë mbreti i tyre, një grup vikingësh arratisen nga fati tragjik në kërkim të një vendi më të sigurtë ku të mund të jetojnë të lirë. Pasi ndeshen në një betejë tepër të vështirë grupi zbarkon në brigjet skoceze, toka armike e banuar nga një mbret cinik dhe I paskrupullt bashkë me një ushtri mercenarësh të pamëshirshëm.

Northmen: A Viking Saga
Northmen: A Viking Saga
Northmen: A Viking Saga
Northmen: A Viking Saga
Northmen: A Viking Saga
Northmen: A Viking Saga
Original title Northmen: A Viking Saga
IMDb Rating 5.3 6,555 votes
TMDb Rating 5.3 88 votes

Similar titles

The Incredible Hulk
Rogue One: A Star Wars Story (2016)
The Hobbit: The Battle of the Five Armies
King Kong
G.I. Joe: Retaliation
Jack and the Cuckoo-Clock Heart
Avengers Grimm
Resident Evil: Afterlife
Ronin (1998)
Batman and Harley Quinn
The Revenant
Smurfs: The Lost Village