Noah

Noah

The end of the world is just the beginning. Mar. 20, 2014 USA PG-13
Your rating: 0
9 7 votes

Video trailer

Synopsis

Vizione nga Zoti paralajmërojnë Noe’n (Russell Crowe) për katastrofën e ardhshme të botës. Edhe pse ai do mundohet të bindë njerëzit për të keqen që po vjen dhe ti ndihmojë që të shpëtojnë, askush prej tyre s’e dëgjon atë. Atëherë Noe vendos se duhet që ta marrë vetë gjendjen në dorë në mënyrë që të mbrojë familjen e tij…

Noah
Noah
Noah
Noah
Noah
Noah
Noah
Noah
Noah
Noah
Original title Noah
IMDb Rating 5.8 200,909 votes
TMDb Rating 5.5 1483 votes

Similar titles

xXx: Return of Xander Cage (2017)
Casino
I Don’t Feel at Home in This World Anymore
Insurgent
The Choice
Badrinath Ki Dulhania
For a Few Bullets (2016)
Wild
Gangs of New York
Dangal (2016)
The Tribes of Palos Verdes
Words and Pictures