what going on?
Moonlight (2016)

Moonlight (2016)

This is the story of a lifetime Sep. 10, 2016 USA 110 Min. R
Your rating: 0
5.8 4 votes

Video trailer

Director

Cast

Trevante Rhodes isBlack / Chiron
Black / Chiron
Ashton Sanders isTeen Chiron
Teen Chiron
Jharrel Jerome isTeen Kevin
Teen Kevin
Alex Hibbert isChild Chiron / Little
Child Chiron / Little
Jaden Piner isChild Kevin
Child Kevin

Synopsis

Moonlight tregon historine prekese te nje djali te ri qe ka veshtiresi ne gjetjen e vetes, e treguar ne tre kapituj historia tregon jeten e djalit ndersa ai provon ekstazine, dhimbjen dhe bukurine e te renit ne dashuri nderkohe qe perballet me seksualitetin e tij.

Moonlight (2016)
Moonlight (2016)
Moonlight (2016)
Moonlight (2016)
Original title Moonlight
IMDb Rating 8.7 9,183 votes
TMDb Rating 8.3 56 votes

Similar titles

I Am Wrath
The Transfiguration
Fifty Shades of Grey
The Whole Truth (2016)
Melissa P.
Need for Speed
The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2
San Andreas
The Choice
High Strung
Atonement (2007)
Kai Po Che! (2013)