what going on?
Monster Trucks (2016)

Monster Trucks (2016)

Meet Creech Jan. 05, 2017 USA, Canada 105 Min. PG
Your rating: 0
7.8 5 votes

Video trailer

Director

Chris Wedge
Director

Cast

Lucas Till isTripp Coley
Tripp Coley
Jane Levy isMeredith
Meredith
Amy Ryan isCindy Coley
Cindy Coley
Rob Lowe isReece Tenneson
Reece Tenneson
Danny Glover isMr. Weathers
Mr. Weathers
Barry Pepper isSheriff Rick
Sheriff Rick
Frank Whaley isWade Coley
Wade Coley
Thomas Lennon isDr. Bill Dowd
Dr. Bill Dowd

Synopsis

Duke kërkuar një mënyrë për t’u larguar nga jeta dhe qyteti ku lindi, Tripi, një gjimnazist, ndërton Kamionin Monstër nga pjesë të makinave të braktisura. Pas një aksidenti në fabrikën e naftës shfaqet një krijesë e cuditshme dhe e pazakontë, e apasioniar pas shpejtësisë. Trip ka gjetur zgjidhjen për t’u larguar nga qyteti dhe njerëzit e padëshiruar.

Monster Trucks (2016)
Monster Trucks (2016)
Monster Trucks (2016)
Original title Monster Trucks
IMDb Rating 5.5 2,322 votes
TMDb Rating 5.8 54 votes

Similar titles

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows
The Flight Before Christmas
Kung Fu Hustle
True Memoirs of an International Assassin (2016)
The Way Back
Sniper: Legacy
Poker Night
Olympus Has Fallen
Star Trek Beyond
xXx: Return of Xander Cage (2017)
The Foreigner
Hobo with a Shotgun