what going on?
Monamour

Monamour

Feb. 14, 2006 Italy 94 Min. N/A
Your rating: 9
9.7 3 votes

Video trailer

Director

Tinto Brass
Director

Cast

Tinto Brass isMan with cigar (uncredited)
Man with cigar (uncredited)

Synopsis

Dario është një botues i vogel nga Milano . Ai shkon në Festivalin e Literaturës që organizohet në Mantova në 2004 bashk me gruaja e tij .Lidhja e tyre fillon të zbehet pasi që gruaja e tij e paknaqur ne jeten seksuale fillon ta tradhetoj me nje djalosh me emrin Leon që është një desingner-fotograf francez. Ndërkohe qe Dario është i zënë me punët e tijë , Marta Viziton Palazzo Te , aty nën afreskun e Gulio Romanos takon Leon. Menjehere ata bëhen dashnor dhe kalojnë të gjithë ditët e Festivalit duke bere seks kudo . Kjo lidhje do kete efekt dhe ne marredhenien e saj me te shoqin. Nje Film erotik nder me te vlersuarit nga kritika ! Permban skena te forta erotike keshillohet shikueshmeria mbi moshen 18-vjecare.

Monamour
Monamour
Monamour
Monamour
Original title Monamour
IMDb Rating 5.5 2,788 votes
TMDb Rating 5 21 votes

Similar titles

In Secret
Rurouni Kenshin: Kyoto Inferno
Run All Night
Elite Squad: The Enemy Within (2010)
Ip Man
My Father Die (2016)
While You Were Sleeping
Lone Survivor
7 Minutes
Hunt for the Wilderpeople (2016)
The Family Fang (2015)
Nëntori i dytë (1982)