what going on?
Metro

Metro

Feb. 21, 2013 130 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Director

Cast

Sergey Puskepalis isAndrey Garin
Andrey Garin
Anatoliy Belyy isVladislav Konstantinov
Vladislav Konstantinov
Ivan Makarevich isBob Liutin
Bob Liutin
Aleksey Bardukov isDenis Istomin
Denis Istomin
Anatoliy Kotenyov isMoscow Mayor
Moscow Mayor

Synopsis

Filmi është bazuar në sistemin e metrosë së Moskës, një sistem në prag të shembjes për shkak të një çarje që shkarkon shumë ujë nga lumi në tunelet e metrosë. Problemi më serioz është se tunelet drejtohen të gjithë në qytet. Dhe nëse ata shemben nga përmbytja, atëherë një tmerr i vërtet do të krijohet në sipërfaqe.

Metro
Metro
Original title Metro
TMDb Rating 5.8 49 votes

Similar titles

The Lone Ranger
Security
Killing Them Softly (2012)
Fred Claus
Hansel & Gretel: Witch Hunters
Always Shine (2016) +16
Bound to Vengeance
Star Wars: The Force Awakens
Central Intelligence
Hitman
Julia’s Eyes (2010)
Viral (2016)