Mercury Plains

Mercury Plains

No Home. No Laws. No Limits. Jan. 05, 2016 USA R
Your rating: 0
5.5 2 votes

Video trailer

Synopsis

Një djalë në telashe arratiset në Meksikë dhe rekrutohet nga një grup paraushtarak adoleshentësh të cilët luftojnë kartelet e drogës. Ai e provon veten se është i denjë, por vë në pikëpyetje motivin e tyre…

Mercury Plains
Mercury Plains
Mercury Plains
Mercury Plains
Mercury Plains
Original title Mercury Plains
IMDb Rating 4.5 581 votes
TMDb Rating 6.4 4 votes

Similar titles

Hansel & Gretel: Witch Hunters
Moonlight (2016)
Valkyrie
G.I. Joe: The Rise of Cobra
A Walk Among the Tombstones
Ride Along 2
Max
Anonymous a.k.a Hacker (2016)
Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House
Canopy
Enemies Closer
Helios