what going on?
Mayhem

Mayhem

Mar. 13, 2017 USA 86 Min. R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Director

Joe Lynch
Director

Cast

Steven Yeun isDerek Cho
Derek Cho
Samara Weaving isMelanie Cross
Melanie Cross
Steven Brand isJohn Towers '
John Towers '
Dallas Roberts isThe Reaper
The Reaper
Kerry Fox isIrene Smythe
Irene Smythe
Mark Frost isEwan Niles
Ewan Niles

Synopsis

Sherifi Den Tashtego dhe një ekip gjuetarësh të specializuar me ndihmën e oficerit Dejvis përpiqen të ndalojnë ngrënien zbavitëse të përbindëshit.

Mayhem
Original title Mayhem
IMDb Rating 6.5 2,184 votes
TMDb Rating 7.5 votes

Similar titles

That’s My Boy (2012)
Operation: Endgame
Transformers: Age of Extinction
Waffle Street
Get Out
The Family Fang (2015)
Hobo with a Shotgun
The Italian Job (2003)
United 93
Miracle in Cell No. 7
Berserk: The Golden Age Arc 1 – The Egg of the King
Terminator Genisys