Manglehorn

Manglehorn

You get one shot at life. Try not to miss. Jun. 03, 2015 USA PG-13
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Director

Cast

Al Pacino isA.J. Manglehorn
A.J. Manglehorn
Natalie Wilemon isClara Massey
Clara Massey
Louis Moncivias isWalter Bankman
Walter Bankman
June Griffin Garcia isElegant diner
Elegant diner
Arthur Bryan isDancing man
Dancing man

Synopsis

Vjen një moment në jetë dhe ndjen keqardhje për mjerimin që kapllon ditët e tua nga dështimet. Por, ka gjithmonë të nesërme, është gjithmonë dikush që na ndihmon të gjejmw shpresën – kafsha shtëpiake, fëmija, mbesa, shokët, një mikeshë e re.

Manglehorn
Manglehorn
Manglehorn
Manglehorn
Manglehorn
Manglehorn
Original title Manglehorn
IMDb Rating 5.6 4,839 votes
TMDb Rating 5 32 votes

Similar titles

Daddy’s Home 2
American Pastoral (2016)
American Honey (2016)
Dark Places
Borg vs McEnroe
Sex and Lucia (2001) +18
The Bling Ring
My Sister’s Keeper (2009)
La La Land (2016)
Mr. Church (2016)
Capsule (2015)
The Way Back