what going on?
Logan (2017)

Logan (2017)

His Time Has Come Feb. 28, 2017 USA 135 Min. R
Your rating: 0
8.3 7 votes

Video trailer

Director

Cast

Hugh Jackman isLogan / Wolverine
Logan / Wolverine
Patrick Stewart isCharles Xavier / Professor X
Charles Xavier / Professor X
Richard E. Grant isDr. Zander Rice
Dr. Zander Rice
Boyd Holbrook isDonald Pierce
Donald Pierce
Dafne Keen isLaura Kinney / X-23
Laura Kinney / X-23
Eriq La Salle isMr. Morrison
Mr. Morrison

Synopsis

Në të ardhmen e afërt, Logan tashmë i plakur kujdeset për Profesorin X të sëmurë, në një strofull në kufirin Meksikan. Por, përpjekjet e Logan për t’u fshehur nga bota dhe trashëgimia e tij u afrohen fundit, kur një mutante e re mbërrin, e cila ndiqet nga forcat e errëta.

Logan (2017)
Logan (2017)
Logan (2017)
Logan (2017)
Logan (2017)
Logan (2017)
Logan (2017)
Logan (2017)
Logan (2017)
Logan (2017)
Original title Logan
IMDb Rating 8.7 112,000 votes
TMDb Rating 7.8 864 votes

Similar titles

Jack Reacher: Never Go Back (2016)
The Numbers Station
The Incredible Hulk
The Thaw (2009)
The Night Crew
Hail, Caesar!
Aftermath
War Story
Blind
Berserk: The Golden Age Arc 3 – Descent
Mission: Impossible III (2006)
Resident Evil: Afterlife