what going on?
Les Misérables

Les Misérables

Fight. Dream. Hope. Love. Dec. 18, 2012 USA, UK 157 Min. PG-13
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Director

Cast

Synopsis

Zhan Valzhani, i njohur si i Burgosuri 24601, lirohet nga burgu dhe e thyen lirimin me kusht për të krijuar një jetë të re për veten e tij ndërkohë që i shmanget kapjes nga Inspektori këmbëngulës Haver. I vendosur në Francën post-revolucionare, historia arrin fundin kundër sfondit të Kryengritjes së Qershorit.

Les Misérables
Les Misérables
Les Misérables
Les Misérables
Les Misérables
Les Misérables
Les Misérables
Les Misérables
Les Misérables
Les Misérables
Original title Les Misérables
IMDb Rating 7.6 246,735 votes
TMDb Rating 7 1235 votes

Similar titles

Wakefield
Anonymous
Ghost in the Shell 2: Innocence
The Hollow Point (2016)
Fuck Up
Phantom Thread
Freak Show
Lolita (1997)
Don’t Think Twice (2016)
Max
M.S. Dhoni: The Untold Story (2016)
Slow West