Last Knights

Last Knights

Apr. 03, 2015 Czech Republic, South Korea R
Your rating: 0
7.5 4 votes

Video trailer

Director

Cast

Synopsis

Një luftëtar ngrihet kundër një princi të korruptuar dhe sadist për t’u hakmarrë për mjeshtërin e tij të përbuzur.

Last Knights
Last Knights
Last Knights
Last Knights
Last Knights
Last Knights
Original title Last Knights
IMDb Rating 6.2 14,270 votes
TMDb Rating 6.3 225 votes

Similar titles

Mayhem
Kingsman: The Golden Circle
Rambo III
Underdog Kids
Nomad: The Warrior
The Revenant
Camino
Machete Kills
The Hitman’s Bodyguard
For a Few Bullets (2016)
6 Ways to Sundown
This Means War