what going on?
Landline

Landline

1995. When people were harder to reach. Jul. 21, 2017 93 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Synopsis

Në vitin 1995, një adoleshente që jeton me motrën dhe prindërit e saj në Manhatan zbulon se babai i saj ka një lidhje jashtë martese.

Landline
Landline
Original title Landline
TMDb Rating 6.4 22 votes

Similar titles

Burnout
Barbershop: The Next Cut (2016)
Bachelorette (2012)
Boo! A Madea Halloween (2016)
Baywatch
Dirty 30
Suntan
Kung Fury
Arthur (2011)
The DUFF
The Interview
Cars 3