what going on?
Kung Fu Panda 3

Kung Fu Panda 3

Grab destiny by the rice dumplings. Jan. 23, 2016 China, USA PG
Your rating: 0
9 10 votes

Video trailer

Director

Jennifer Yuh
Director

Cast

Jack Black isPo (voice)
Po (voice)
Bryan Cranston isLi (voice)
Li (voice)
Dustin Hoffman isShifu (voice)
Shifu (voice)
Angelina Jolie isTigress (voice)
Tigress (voice)
J.K. Simmons isKai (voice)
Kai (voice)
Jackie Chan isMonkey (voice)
Monkey (voice)
Seth Rogen isMantis (voice)
Mantis (voice)
Lucy Liu isViper (voice)
Viper (voice)
David Cross isCrane (voice)
Crane (voice)
Kate Hudson isMei Mei (voice)
Mei Mei (voice)

Synopsis

Duke vazhduar aventurat e tij legjendare, Pou duhet të përballet me dy kërcënime të jashtëzakonshme epike, një tw mbinatyrshme dhe një tjetër afër shtëpisë së tij.

Kung Fu Panda 3
Kung Fu Panda 3
Kung Fu Panda 3
Kung Fu Panda 3
Kung Fu Panda 3
Kung Fu Panda 3
Kung Fu Panda 3
Kung Fu Panda 3
Kung Fu Panda 3
Kung Fu Panda 3
Original title Kung Fu Panda 3
IMDb Rating 7.2 69,036 votes
TMDb Rating 6.5 819 votes

Similar titles

Aloha
Logan (2017)
The Croods
Commando 2: The Black Money Trail
Dead Snow 2: Red vs. Dead
Shivaay
The Hitman’s Bodyguard
Up (2009)
The Lego Batman Movie
Battle of the Damned
Pete’s Dragon (2016)
Asterix at the Olympic Games (2008)