what going on?
Kingsman: The Golden Circle

Kingsman: The Golden Circle

A proper spy movie Sep. 20, 2017 UK 141 Min. R
Your rating: 1
8.5 23 votes

Video trailer

Director

Cast

Synopsis

Pasi zyrat e tyre qendrore janë shkatërruar dhe bota po mbahet peng, udhëtimi i tyre i shpie ata në zbulimin e një organizate aleate spiunësh, në Mbretërinë e Bashkuar. Këto dy organizata elitë ndërkombëtare duhet të bashkohen për të mposhtur armikun e përbashkët.

Kingsman: The Golden Circle
Kingsman: The Golden Circle
Kingsman: The Golden Circle
Kingsman: The Golden Circle
Kingsman: The Golden Circle
Kingsman: The Golden Circle
Kingsman: The Golden Circle
Kingsman: The Golden Circle
Kingsman: The Golden Circle
Kingsman: The Golden Circle
Original title Kingsman: The Golden Circle
IMDb Rating 7.5 5,380 votes
TMDb Rating 7.4 votes

Similar titles

Fright Night
Commando 2: The Black Money Trail
The Best Man Holiday (2013)
Dunkirk
Moana (2016)
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi
Fifty Shades of Black
American Pie
Thor: The Dark World
Kon-Tiki (2012)
Detention (2011)
Sardaar Gabbar Singh (2016)