what going on?
Kal Ho Naa Ho

Kal Ho Naa Ho

Nov. 27, 2003 186 Min.
Your rating: 0
8 1 vote

Video trailer

Director

Cast

Shah Rukh Khan isAman Mathur
Aman Mathur
Preity Zinta isNaina Catherine Kapur Patel
Naina Catherine Kapur Patel
Saif Ali Khan isRohit Patel
Rohit Patel
Jaya Bachchan isJennifer Kapur
Jennifer Kapur
Sonali Bendre isDr. Priya
Dr. Priya
Delnaaz Irani isJasprit Kapoor
Jasprit Kapoor
Lillete Dubey isJaswinder Kapoor
Jaswinder Kapoor

Synopsis

Jeta e një vajze shumë serioze Naina, ndryshoi pas mbërritjes së fqinjit të saj të ri Amanit, i cili i mësoi asaj një mënyrë të re sesi të jeto, si të buzëqesh dhe si te dashurohet.

Kal Ho Naa Ho
Kal Ho Naa Ho
Kal Ho Naa Ho
Kal Ho Naa Ho
Kal Ho Naa Ho
Kal Ho Naa Ho
Kal Ho Naa Ho
Kal Ho Naa Ho
Kal Ho Naa Ho
Kal Ho Naa Ho
Original title कल हो ना हो
TMDb Rating 7.3 122 votes

Similar titles

Fright Night 2: New Blood
Straight Outta Compton
Risen
Elysium
Horrible Bosses 2 (2014)
Asterix: The Land of the Gods
Road to Paloma
Blind
Love Actually
Space Dogs 2  (2014)
Ya Sonra?
Shut In (2016)