what going on?
Kaabil

Kaabil

The Mind sees All! Jan. 26, 2017 India 139 Min.
Your rating: 0
9.8 4 votes

Video trailer

Synopsis

Historia e një njeriu që jetoi, qeshi dhe dashuroi si çdokush në këtë botë. Deri kur një ditë, një tragjedi e tmerrshme i erdhi në familje. I shtyrë nga dëshira për hakmarrje, asgjë nuk do e ndalojë. As fakti që është i verbër.

Kaabil
Kaabil
Kaabil
Original title काबिल
IMDb Rating 7.3 16,994 votes
TMDb Rating 8.2 12 votes

Similar titles

Bachelorette (2012)
X-Men Origins: Wolverine
G-Force (2009)
The Accidental Spy (2001)
Dragon Ball Z: Resurrection ‘F’
I Am Wrath
Boy 7
Kickboxer
Chicago
The Other Half
The Villainess
Beiimaan Love