what going on?
Justice League

Justice League

Nov. 15, 2017 USA, UK, Canada 120 Min. PG-13
Your rating: 0
9.4 7 votes

Video trailer

Director

Zack Snyder
Director

Cast

Ben Affleck isBruce Wayne / Batman
Bruce Wayne / Batman
Henry Cavill isKal-El / Clark Kent / Superman
Kal-El / Clark Kent / Superman
Amy Adams isLois Lane
Lois Lane
Gal Gadot isDiana Prince / Wonder Woman
Diana Prince / Wonder Woman
Ezra Miller isBarry Allen / Flash
Barry Allen / Flash
Jason Momoa isArthur Curry / Aquaman
Arthur Curry / Aquaman
Ray Fisher isVictor Stone / Cyborg
Victor Stone / Cyborg
Jeremy Irons isAlfred Pennyworth
Alfred Pennyworth
Diane Lane isMartha Kent
Martha Kent
Connie Nielsen isQueen Hippolyta
Queen Hippolyta

Synopsis

Duke marrë shkas nga rikthimi i besimit të tij tek njerëzimi dhe i frymëzuar nga veprimi egoist i Superman, Bruce Wayne krijon një aleate të re, Diana Prince, për t’u përballur me një armik akoma dhe më të madh.

Linke shkarkimi :
https://clicknupload.org/xkszmsg0i6i0
http://ul.to/jct15487
http://uptobox.com/d90xqgkhmfp9
https://openload.co/f/X9_1JOHHeqQ/JL.HD-TS.mkv
https://estream.to/650f315yjsht.html
http://nitroflare.com/view/FD94433399AF358/JL.HD-TS.mkv
http://rapidgator.net/file/cb11d3f836f05a607ae1ef56b6f49209/JL.HD-TS.mkv.html
https://www.rapidvideo.com/v/FLPJLPRMY7
https://streamango.com/f/ndfbdqqkfslbbobs/JL_HD-TS_mkv
http://streamcloud.eu/f5m5bqft162f/JL.HD-TS.mkv.html
https://thevideo.me/sgwmtucyk0dp

Original title Justice League
IMDb Rating 7.3 98,552 votes
TMDb Rating 7 votes

Similar titles

Hansel & Gretel: Witch Hunters
X-Men: Apocalypse
Kingsglaive: Final Fantasy XV
Agora
John Wick: Chapter 2
Fighter In The Wind
Despicable Me 3
Kickboxer
The Last Survivors
Kung Fu Hustle
Kicks
Tom Sawyer