what going on?
Jumanji: Welcome to the Jungle

Jumanji: Welcome to the Jungle

Dec. 08, 2017 119 Min.
Your rating: 0
7.6 30 votes

Video trailer

Director

Jake Kasdan
Director

Cast

Dwayne Johnson isDr. Smolder Bravestone
Dr. Smolder Bravestone
Jack Black isProfessor Shelly Oberon
Professor Shelly Oberon
Kevin Hart isMoose Finbar
Moose Finbar
Karen Gillan isRuby Roundhouse
Ruby Roundhouse
Alex Wolff isSpencer
Spencer
Marc Evan Jackson isPrincipal Bentley
Principal Bentley

Synopsis

Katër adoleshentë zbulojnë një tastierë të vjetër të një video loje dhe tërhiqen, në kuptimin e plotë të fjalës, në xhunglën e lojës, duke u shndërruar në personazhet që zgjodhën në lojë.

Jumanji: Welcome to the Jungle
Jumanji: Welcome to the Jungle
Jumanji: Welcome to the Jungle
Jumanji: Welcome to the Jungle
Jumanji: Welcome to the Jungle
Jumanji: Welcome to the Jungle
Original title Jumanji: Welcome to the Jungle
TMDb Rating 5.8 votes

Similar titles

Pocahontas
Lapland Odyssey 3
Pawn Shop Chronicles
True Memoirs of an International Assassin (2016)
Enemies Closer
Jingle All the Way
Jurassic World
Force 2
Captain America: The Winter Soldier
Underworld Blood Wars (2016)
G.I. Joe: The Rise of Cobra
World War Z