what going on?
Jailbreak

Jailbreak

Jan. 31, 2017 Cambodia 92 min Min. 1h32min
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Director

Cast

Katsuni isMadame Butterfly (as Katsuni)
Madame Butterfly (as Katsuni)
Jean-Paul Ly isJean-Paul
Jean-Paul
Sok Visal isColonel Pros
Colonel Pros

Synopsis

Ai që nisi si një mision i thjeshtë shoqërimi, kthehet shumë shpejt në kaos pasi të burgosurit e burgut Koh Kla marrin drejtimin e tij. Një njësi speciale bllokohet në burg dhe duhet të luftojnë për të mbijetuar dhe për të mbrojtur një dëshmitar të rëndësishëm.

Jailbreak
Jailbreak
Jailbreak
Original title Jailbreak
IMDb Rating 5.8 259 votes
TMDb Rating 6.2 5 votes

Similar titles