Insurgent

Insurgent

One Choice Can Destroy You Mar. 18, 2015 USA PG-13
Your rating: 0
9.2 5 votes

Video trailer

Director

Cast

Theo James isTobias "
Tobias "
Kate Winslet isJeanine Matthews
Jeanine Matthews
Ansel Elgort isCaleb Prior
Caleb Prior
Miles Teller isPeter Hayes
Peter Hayes
Naomi Watts isEvelyn Johnson-Eaton
Evelyn Johnson-Eaton
Maggie Q isTori Wu
Tori Wu
Jai Courtney isEric Coulter
Eric Coulter
Zoë Kravitz isChristina
Christina
Ray Stevenson isMarcus Eaton
Marcus Eaton

Synopsis

Beatris Prajor duhet të përballet me demonët e saj të brendshëm dhe të vazhdojë luftën e saj kundër një aleance të fuqishme, e cila kërcënon të copëtojë shoqërinë e saj me ndihmën e të tjerëve në anën e saj.

Insurgent
Insurgent
Insurgent
Insurgent
Insurgent
Insurgent
Insurgent
Insurgent
Insurgent
Insurgent
Original title Insurgent
IMDb Rating 6.3 156,584 votes
TMDb Rating 6.4 2202 votes

Similar titles

Last Knights
Ant-Man
The Bye Bye Man (2017)
Fast & Furious 6
In Order of Disappearance
The Vatican Tapes (2015)
The Equalizer
The Limehouse Golem
The Imaginarium of Doctor Parnassus
Gold
Dog Eat Dog (2016)
Maze Runner: The Death Cure