what going on?
click on ad to close
Inside Man (2010)

Inside Man (2010)

It looked like the perfect bank robbery. But you can't judge a crime by its cover. Mar. 23, 2006 USA 129 Min. R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Director

Spike Lee
Director

Cast

Denzel Washington isDetective Keith Frazier
Detective Keith Frazier
Clive Owen isDalton Russell
Dalton Russell
Jodie Foster isMadeleine White
Madeleine White
Willem Dafoe isCaptain Darius
Captain Darius
Chiwetel Ejiofor isDetective Bill Mitchell
Detective Bill Mitchell

Synopsis

Një polic, një grabitës bankash dhe një komisioner i fuqishëm futen në negociata ku janë të përfshira shumë rreziqe, kjo pas veprimeve fantastike të kriminelit në një situatë pengmarrje.

Inside Man (2010)
Inside Man (2010)
Inside Man (2010)
Inside Man (2010)
Inside Man (2010)
Inside Man (2010)
Inside Man (2010)
Inside Man (2010)
Inside Man (2010)
Original title Inside Man
IMDb Rating 7.6 276,493 votes
TMDb Rating 7.2 924 votes

Similar titles

A Street Cat Named Bob (2016)
Autopsy
7 Minutes
xXx: Return of Xander Cage (2017)
Road Games
Elysium
Maximum Ride
Dilwale Dulhania Le Jayenge
10 Cloverfield Lane (2016)
Gone Girl
Dragon Blade
Heaven is for Real