what going on?
I Spit on Your Grave

I Spit on Your Grave

It's Date Night Jun. 17, 2010 108 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Director

Cast

Sarah Butler isJennifer Hills
Jennifer Hills
Andrew Howard isSheriff Storch
Sheriff Storch
Mollie Milligan isMrs. Storch
Mrs. Storch
Saxon Sharbino isChastity Storch
Chastity Storch

Synopsis

Një femër e bukur nga qyteti, Xhenifer Hills (Sarah Butler), merr me qira një kabinë të izoluar në fshat për të shkruar romanin e saj më të ri. Së shpejti, një grup të pagdhendurish vendas e kthejnë Xheniferin në subjektin e një makthi degradimi, përdhunimi dhe dhune. Duke e lënë për të vdekur, ajo kthehet për hakmarrje. Duke i zënë në kurth sulmuesit e saj meshkuj një nga një, ajo u bën disa tortura fizike me një mizori të tillë që tejkalojnë akoma dhe përvojën e saj të hidhur. Kur masakra mbaron, viktima është kthyer në fitues.

I Spit on Your Grave
I Spit on Your Grave
I Spit on Your Grave
I Spit on Your Grave
I Spit on Your Grave
I Spit on Your Grave
I Spit on Your Grave
I Spit on Your Grave
Original title I Spit on Your Grave
TMDb Rating 6.3 621 votes

Similar titles

Code Name: The Cleaner (2007)
Into the Storm
Ninja Apocalypse
Brick Mansions
Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid
The Ritual
The Gunman
Nerve (2016)
The Hollow Point (2016)
Kung Fu Hustle
Self/less
Berserk: The Golden Age Arc 1 – The Egg of the King