Hot Pursuit

Hot Pursuit

Armed and Sort-of Dangerous. May. 08, 2015 USA PG-13
Your rating: 0
4.8 4 votes

Video trailer

Synopsis

Një oficere e policisë përfshihet në një aventurë kur i jepet një mision: të mbrojë vejushën e një trafikanti droge duke u përballur me kriminelë dhe policë te korruptuar.

Hot Pursuit
Hot Pursuit
Hot Pursuit
Hot Pursuit
Hot Pursuit
Hot Pursuit
Hot Pursuit
Original title Hot Pursuit
IMDb Rating 5.1 35,526 votes
TMDb Rating 5.5 442 votes

Similar titles

Wild Card
Badrinath Ki Dulhania
Death at a Funeral
G.I. Joe: The Rise of Cobra
MouseHunt
Everything Must Go
The Night Crew
Se7en
The D Train
This Is 40
Dragonheart 3: The Sorcerer’s Curse
Suburra