what going on?
Horrible Bosses 2 (2014)

Horrible Bosses 2 (2014)

New Crime. Same Tools. Nov. 26, 2014 USA 108 Min. R
Your rating: 0
9 1 vote

Video trailer

Director

Sean Anders
Director

Cast

Jason Bateman isNick Hendricks
Nick Hendricks
Jason Sudeikis isKurt Buckman
Kurt Buckman
Charlie Day isDale Arbus
Dale Arbus
Jennifer Aniston isDr. Julia Harris
Dr. Julia Harris
Kevin Spacey isDave Harken
Dave Harken
Chris Pine isRex Hanson
Rex Hanson
Christoph Waltz isBert Hanson
Bert Hanson
Jonathan Banks isDetective Hatcher
Detective Hatcher
Lindsay Sloane isStacy Arbus
Stacy Arbus

Synopsis

Deilli, Kurti dhe Niku vendosin të hapin një biznes të vetin, por gjërat nuk u shkojnë ashtu siç i kishin planifikuar për shkak të një investitori dinak. Ata do të marrin përsipër të bëjnë një pengmarrje të paplanifikuar dhe qesharake.

Horrible Bosses 2 (2014)
Horrible Bosses 2 (2014)
Horrible Bosses 2 (2014)
Horrible Bosses 2 (2014)
Horrible Bosses 2 (2014)
Horrible Bosses 2 (2014)
Horrible Bosses 2 (2014)
Horrible Bosses 2 (2014)
Horrible Bosses 2 (2014)
Horrible Bosses 2 (2014)
Original title Horrible Bosses 2
IMDb Rating 6.3 123,036 votes
TMDb Rating 6.1 1232 votes

Similar titles

Bridget Jones’s Baby (2016)
Kick
Sundown
War Dogs
Eight Crazy Nights (2002)
Middle School: The Worst Years of My Life (2016)
Zoolander 2
Vive la France
Singam 2  (2013)
Bounty Hunters
Christmas with the Kranks
Four Christmases